WEB-SPY

Projekt i budowa stron WWW

Proponujemy kompleksową budowę serwisów WWW zaczynając od projektu graficznego przez tworzenie CMS i copywriting, aż po pozycjonowanie, serwis techniczny oraz hosting.

 

Określ nam Twój zamysł na grafikę strony i wymarzoną kolorystykę a my zaproponujemy Ci swoje projekty. Pamiętaj, że możesz sugerować się serwisami WWW, które widziałeś w sieci. Jednak musisz mieć na uwadze, że ostateczny wygląd strony to indywidualny, subiektywny gust jej właściciela. Są klienci gustujący w prostych czarno białych stronach bez zbędnych animacji. Inni gustują w rozbudowanej wielokolorowej grafice i animacjach na stornie.

 

 

Zastanów się jak bardzo rozbudowany serwis potrzebujesz aby zaprezentować swoją ofertę. My zaprojektujemy i stworzymy stronę główną oraz dowolną liczbę podstron. Dodamy moduły wyświetlające treść oraz fotografie. Pamiętaj, że będziemy starali się dostosować się do Twoich potrzeb jednak nie jesteśmy "jasnowidzami". Postaraj się więc w miarę precyzyjnie przekazać swoje wymagania.

 

 

Postawimy na serwerze System Zarządzania Treścią- CMS Joomla lub Wordpress zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Połączymy nakładkę graficzną z silnikiem strony i dodamy moduły usprawniające działanie serwisu WWW. Na Twoje życzenie możemy cały czas prowadzić Twój portal, dodawać strony, fotografie i moduły z promocjami.

 

 

Wzbogacimy Twoją stronę przesłanym przez Ciebie tekstem lub stworzymy go sami na Twoje zlecenie. Możesz zlecić nam wykonanie zwykłego tekstu informacyjnego o Twojej ofercie lub rozbudowanych artykułów reklamowych. Jeśli nie będziesz miał czasu i ochoty na samodzielne prowadzenie serwisu i dodawanie tekstu to możemy cały czas pisać artykuły i informacje tak aby Twój serwis "żył" w Internecie.

 

Zoptymalizujemy Twoją stronę WWW oraz dodamy słowa kluczowe dla wyszukiwarek. Stworzymy mapę witryny. Rozpoczniemy pozycjonowanie witryny i pomożemy Twoim potencjalnym klientom odnaleźć Cię w sieci. Dodamy Twoją domenę do wyszukiwarek i będziemy nią zarządzać po przez Narzędzia dla Webmasterów GOOGLE oraz BING.  

 

 

Hosting- Zapewnimy bezpieczne miejsce dla danych Twojej strony WWW na doskonałych i szybkich serwerach. W ramach miejsca na serwerze dodamy skrzynki pocztowe o nazwie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. co wyróżni Cię na tle użytkowników np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.