WEB-SPY

Projekt i budowa stron WWW

Na wycenę stworzenia serwisu WWW składa się wiele czynników. Jest to kwestia pracochłonności oraz kosztów związanych wykorzystanym oprogramowaniem. Ważne jest również jak bardzo rozbudowana i skomplikowana będzie Państwa strona Internetowa. Możliwości jest wiele zaczynając od jednolitej grafiki z logo firmy po rozbudowaną szatę graficzna wraz z galeriami foto. Projekt może składać się  ze strony głównej oraz 1-2 podstron lub tworzyć rozbudowany serwis z wieloma podstronami i modułami. Sama treść na stronę może być przesłana przez zleceniodawcę lub wykonywana przez naszych copywriterów.  

 

 Wobec powyższego proponujemy kilka opcji cenowych stworzenia strony Internetowej z podziałem na podstawowe wizytówki firmowe po rozbudowane serwisy:  

♠ Strona- wizytówka zawierająca podstawowe informacje o Waszej firmie oraz prostą szatę graficzną bez dodatkowych modułów- od 550 netto.

♠ Bardziej rozbudowany serwis WWW zawierający podstrony oraz rozbudowaną grafikę wraz z galerami foto i modułem  - od 850 netto.

♠ Mocno rozbudowane serwisy WWW wraz z wieloma podstronami oraz  modułami do wyświetlania treści, grafiką- od 1500 netto. 

 

 

Promocja, pozycjonowanie, marketing i SEO Państwa strony WWW w sieci i wyszukiwarkach GOOGLE / BING/ inne oraz Fanpage- od 300 netto.

 

Utrzymanie Waszej Domeny Internetowej oraz serwisu na naszych najwyższej jakości serwerach- Hosting również jest zależna od wielkości serwisu- ilość danych na serwerze- od 250 netto.

 

 

Administracja Systemem Zarządzania Treścią, serwis, backup, przechodzenie do nowszych wersji oprogramowania, odświeżanie zawartości i ulepszanie serwisu co pewien czas na życzenie klienta- od 300 netto.