Przedstaw nam Twoją branżę, zaproponuj kolorystykę i wielkość serwisu a potem spokojne napij się kawy. My w tym czasie zrealizujemy Twoje wyobrażenie o stronie Internetowej!

Zapewniamy kompleksowe stworzenie strony Internetowej, pozycjonowanie i marketing oraz zaplecze techniczne. 

Projekt i budowa strony WWW

Określ Twój zamysł na grafikę strony a my zaproponujemy Ci swoje projekty. Pamiętaj, że możesz sugerować się serwisami WWW, które widziałeś w sieci. Jednak ostateczny wygląd strony to indywidualny, subiektywny gust jej właściciela.

Techniczne rozbudowanie serwisu

Zastanów się jak rozbudowany serwis potrzebujesz aby zaprezentować swoją ofertę. My stworzymy stronę WWW z dowolną liczbę podstron. Dodamy moduły wyświetlające treść oraz fotografie. Pamiętaj, że będziemy starali się dostosować się do Twoich potrzeb jednak nie jesteśmy "jasnowidzami". Postaraj się więc precyzyjnie przekazać swoje wymagania.

Wspomożemy pozycjonowanie

Pomyśl o tym aby strona WWW była widoczna dla Twoich klientów. Przekaż nam target strony a my zoptymalizujemy Twój serwis WWW oraz dodamy słowa kluczowe dla wyszukiwarek GOOGLE i BING. Wzbogacimy Twoją stronę przesłanym przez Ciebie tekstem lub stworzymy go sami na Twoje zlecenie zgodnie z SEO. Stworzymy mapę witryny. Rozpoczniemy pozycjonowanie witryny i pomożemy Twoim potencjalnym klientom odnaleźć Cię w sieci. Wdrożymy reklamę ADWORDS.

  • Tworzymy responsywne serwisy Internetowe co oznacza prawidłowe oraz przyjazne wyświetlanie strony na komputerach, smartfonach i tabletach.
  • Możesz zlecić nam napisanie tekstów na Twoją stronę co uczynimy zgodnie z SEO oraz standardami pozycjonowania w ramach usługi Copywritera.

Nasz zespół to same ASY

Nasz Zespół tworzą "ASY" od dziedzin związanych z tworzeniem oraz promocją stron WWW. Profesjonaliści od pozycjonowania oraz optymalizacji treści SEO. Technicznie zaawansowani administratorzy CMS oraz Graficy wizjonerzy.

Przedstaw nam Twoją branżę, zaproponuj wizualizację i kolorystykę oraz wielkość serwisu a potem spokojne napij się kawy. My zrobimy wszystko od A do Z